Vážení obchodní přátelé, z důvodu dlouhodobé nemoci našeho pana tiskaře, nebudeme schopni realizovat potisk hotových, strojních i luxusních bianco tašek, sítotiskem. Bohužel jsme zatím nenašli adekvátní náhradu, abychom mohli zachovat ceny i kvalitu. Bianco tašky a strojní tašky budou i nadále v prodeji do vyprodání zásob. Omlouváme se. Díky za pochopení.

Vážení obchodní přátelé, vzhledem k prodeji domu na Sokolovské 50, Praha 8 Karlín, jsme nuceni se vystěhovat a přesídlit na jinou adresu, kterou samozřejmě upřesníme. V současné době probíhá stěhování do náhradních, provizorních prostor, takže činnost studia je mírně omezena. Od 1.2.2020 zhruba do 15.2.2020 bude studio uzavřeno. Kalkulace i poptávky jsme schopni, v omezené míře, vyřizovat v odpoledních hodinách. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Reklamní papírové tašky pronikají do současné reklamy ze všech stran. I přes vyšší cenu pomalu vytlačují klasické tašky igelitové. Jedním z hledisek proč se tak děje, je jejich ekologičnost, možnost recyklace a papírová taška též působí daleko luxusnějším dojmem než její igelitová sestřička. Další výhodou je v podstatě neomezená fantazie při tvorbě výtvarného zpracování tašky.Tašky strojní

Tašky luxusní

Tašky bianco

Obaly


© ATAKSTUDIO, 2019 -