Obal prodává výrobek. To je fakt, který nelze přehlížet. Nabízíme Vám proto možnost prodávat Váš výrobek v novém kabátě, který vytvoříme na míru, přesně podle Vašich představ. Obaly vyrábíme zejména z hladké skládačkové lepenky s možností vícebarevného potisku, včetně lakování, laminace, slepotisku nebo barevné, fóliové ražby. Použít se dá ovšem i materiál, který si sami vyberete: různé druhy speciálních, přírodních papírů, vlnitá, jemná lepenka, mikrovlna apod.. Výrobek je možné umístit i do tzv. blistru, tedy do obalu z průhledného plastu vakuově zpracovaného na papírové podložce. Podložku lze opět klasickým způsobem potiskovat. Na luxusnější výrobky můžete použít krabičky s barevnou, sametovou flokáží.

Vaše prezentační materiály, firemní manuály, ale i obyčejné dokumenty si zaslouží být v pěkném a vkusném šanonu. Šanony jsou vyráběny s dokonalou povrchvou úpravou / lesklé nebo matné lamino / se čtyřbarevným ofsetovým tiskem. Opatřeny jsou buď dvou nebo čtyř kroužkovou mechanikou. Různé formáty a možnost výroby ochranné krabice, do které se šanon zasouvá jsou samozřejmostí.

Papírové tubusy jsou jako šité na dárek v tekuté formě, tedy na láhev něčeho dobrého nebo ochranu důležitých dokumentů apod. Jejich rozměry se dají přizpůsobit dle Vašeho přání. Jsou opět vyrobeny velmi kvalitně s použitím barevného tisku, lamina a bavlněných šňůrek s velkou nosností. Stejně jako na šanony i zde je možno použít též například parciální lak, který zdůrazní Vaše logo nebo slogan. Tubusy mohou sloužit též k bezpečnému uložení velkých, neskladných předmětů Můžeme Vám nabídnout celou řadu univerzálních papírových obalů, které máme skladem. Krabičky na hrnky a šálky, krabice na trička, oválné krabice různých rozměrů a další. Stačí zavolat nebo navštívit naší provozovnu a vybrat z celé řady vzorků.

 © ATAKSTUDIO, 2010